Časopis Horeka významně rozšířil své profesionální působení! Kromě vlastního zpravodajského webu, který právě čtete, a newsletteru informujícího o nejžhavějších zprávách z pohostinství a hotelového dění, se můžete spojit i s našim facebookovým a instagramovým profilem. O nových vydáních časopisu i akcích organizovaných skupinou ATOZ Horeka se dozvíte na profesionální sociální síti LinkedIn. Videa z našich kongresů a společenských aktivit najdete na kanálu Youtube. Neváhejte a buďte s námi v kontaktu!

Číst si aktuální zprávy z hotelového a restauračního světa, sdílet je a diskutovat o nich s ostatními můžete na našem facebookovém profilu. Staňte se fanoušky a budete stále v obraze.
Co se děje v zákulisí? Podívejte se na náš instagramový účet a buďte svědky všech příprav pro vydávání časopisu či oragnizování kongresů. Podívejte se těm nejlepším kuchařům pod pokličku.

 

Sledujte skupinu ATOZ Horeka na sociální síti profesionálů LinkedIn. Mezi prvními se tak dozvíte o nových číslech časopisu Horeka i o největším kongresu pro gastroprofesionály HOREKA 112.

 

Youtube kanál skupiny ATOZ Horeka přináší nejen videa z kongresů, ale také videa doplňující informace v časopise či ze zajímavých  konceptů.