Crème de la Crème míří s novou pobočkou do Dejvic,  nabídne i kaštanovou zmrzlinu

Síť pražských zmrzlináren Crème de la Crème dnes přivítala novou posilu do týmu. Po Zmrzlinovém salonu na Národní, blízké Husově ulici, strašnické Průběžné a vinohradské Francouzské ulici se otevírá zbrusu nová pobočka v pražských Dejvicích v ulici Pod Kaštany 2. Honza Hochsteiger, zakladatel zmrzlináren, si toto datum nevybral náhodou – přesně 6 let před dnešním datem totiž vznikla značka Crème de la Crème a s ní její první mražená pochoutka. A té bude v Dejvicích plno, včetně kaštanové speciality.

V nové zmrzlinárně si budete moci vybrat z 24 klasických zmrzlin, včetně veganských verzí, a také  3 druhů bez cukru. Každý měsíc se nabídka mírně obměňuje, takže se nemusíte bát, že byste si nevybrali. V ulici Pod Kaštany je již připraveno posezení, které budou moci návštěvníci využít hned, jak to současná situace umožní. A to nejen pro vychutnávání mražené dobroty, ale také nápojů, které zde budou podávány.

Nová pobočka s kaštanovou zmrzlinou v klasické i veganské verzi není jediným překvapením, které si pro letošní jaro pan Zmrzlinka nachystal. Pokud milujete oblíbený kurkumový nápoj golden milk neboli zlaté mléko, tak vás jistě potěší dubnová specialita měsíce. Právě ona je totiž limitovanou edicí tohoto měsíce ve všech zmrzlinárnách, a to jak v klasické verzi, tak i v rostlinné variantě nejen pro vegany. Kromě kurkumy v ní ucítíte i hřejivou skořici, pikantní pepř a osvěžující zázvor.

Pro velký úspěch se do stálé nabídky zařazuje dřívější limitka bílá čokoláda s praženými mandlemi. Její jemná chuť okouzlila tolik zmrzlinových gurmánů, že si vydobyla čestné místo mezi desítkami jiných smetanových, veganských zmrzlin a sorbetů.

Po provozní pauze se v dubnu také otvírá oblíbená zmrzlinárna v Husově ulici 12, a tak si oblíbenou pražskou zmrzlinu mohou návštěvníci koupit na 5 různých místech nebo si ji objednat přes e-shop rovnou domů. Oslava letošní zmrzlinové sezóny bude v Crème de la Crème zkrátka stát za to. Všichni zbožňovatelé této delikatesy jsou srdečně zváni.