Nálepka „Tady se najím rostlinně“ pro restaurace
Informujte své hosty hned na prahu dveří, že u Vás najdou aspoň jedno plnohodnotné rostlinné jídlo nebo dezert, řekněte si o naši nálepku.

NA JAKÝ PODNIK NÁLEPKA PATŘÍ?
Nálepka „Tady se najím rostlinně“ patří na každý podnik, který má aspoň jedno plnohodnotné rostlinné jídlo ve stálé nabídce. Jídlo je v menu adekvátně označené (např. jednoduchým „V“ s vysvětlivkou, že se jedná o 100% rostlinné jídlo) a zákazník nemusí žádat žádné úpravy. Pro kavárny je podmínkou stálá nabídka rostlinného mléka a aspoň jeden 100% rostlinný dezert nebo snack (sendvič apod.).

PROČ NÁLEPKU CHTÍT?

Protože pomůže Vám i Vašim zákazníkům. Pro ty nové je nálepka praktickým vodítkem a nápovědou, že u Vás dostanou víc než hranolky s kečupem. V neposlední řadě Vás chceme odměnit, protože odvádíte skvělou práci a dáváte lidem možnost zvolit si rostlinné jídlo. Rostlinně sledují na sociálních sítích lidé ze všech koutů republiky, kteří mají pozitivní vztah k rostlinné kuchyni, takže informace o vašem podniku se dostane ke správné cílové skupině.

Rostlinně bude sdílet příspěvky o nových restauracích mimo jiné do stories na Instagramu a na určitou dobu budou ukládány do výběru „Restaurace“.

Vyplňte formulář, získejte nálepku TADY SE NAJÍM ROSTLINNĚ a dostaňte se tak na mapu restaurací ROSTLINNĚ.