
Jak v době koronaviru a za chladného počasí pohostit své hosty jako kdyby pandemie nebyla? V USA v Coloradě přišli, jak na to. Wendy a Rich Tucciaronovi začali využívat staré vlekové kabiny!
V létě restaurace fungovaly ve většině světa bez omezení. Na podzim s chladnějším počasím, sezením venku a nakonec s úplným zákazem provozování restaurací v mnoha zemích se musejí hledat další řešení, i do budoucnosti.
A vznikl nápad proměnit vlekové kabinky na soukromé venkovní jídelní prostory. Manželům Tucciaronovým se povedlo spojit se s paní, která kabinky dlouhá léta sbírala a našli renovátora.
Tak se lyžařské kabinky začaly přeměňovat na nové, pandemicky bezpečné soukromé jídelní prostory pro majitele restaurací, kterým se díky tomu daří v USA i přes zimní období.
Tento nápad zachránil nejenom americké restauatéry, ale taky výrobce kabinek, který si myslel, že ho pandemie zruinuje.