Courtyard by Marriott na pražském letišti v novém

Hotel Courtyard by Marriott Prague Airport, který se nachází přímo naproti terminálům pražského letiště Václava Havla, brzy nabídne svým hostům zbrusu nové moderní pokoje. Interiér hotelu Courtyard by Marriott Prague Airport prošel výraznou proměnou již na konci roku 2019, kdy byla dokončena renovace veškerých společných prostor hotelu včetně lobby, restaurace a konferenčního patra.

V prosinci loňského roku pak započala multimilionová rekonstrukce poloviny z celkového počtu 234 pokojů, které budou hostům k dispozici již na konci dubna letošního roku. Práce probíhají pod taktovkou renomované firmy Lachman Styl, která ma za sebou úspěšnou realizaci řady prestižních, nejen hotelových projektů ve Střední Evropě. Návštěvníci se mohou těšit na odlehčený moderní design v příjemných barvách, kvalitní vybavení a stylové koupelny

.

Hotel také vychází vstříc současným potřebám hostů na cestách, kteří mnohem více využívají moderní technologie, a to i s ohledem na zvýšené požadavky na bezpečnost, včetně omezení přímého kontaktu s personálem a ostaními klienty. Celá řada služeb hotelu Courtyard Prague Airport je jim tak již nyní k dispozici bezdotykově či online. „Pomocí mobilní aplikace BonVoy s námi dnes hosté mohou jednoduše komunikovat svá přání a požadavky již před příjezdem, mohou si také vybrat preferovaný typ pokoje, a dokonce se ze svého mobilního telefonu i zacheckinovat“, říká Tarek Dallal, generální ředitel hotelu.

 

„Jako zajímavou novinku nabídne náš hotel i technologii Mobile key, díky níž si hosté budou moci svým chytrým telefonem odemknout dveře do pokoje, jak to už delší dobu funguje v našem brněnském hotelu Courtyard Brno“, dodává generální ředitel. I v nových pokojích naleznou návštěvníci vybavení, na které byli doposud zvyklí včetně Wi-Fi připojení zdarma, ledničky, sejfu, sady na přípravu čaje a kávy nebo tolik oblíbených marriottských postelí.

Nově budou v pokojích k dispozici prakticky rozmístěné elektrické zásuvky s možností nabíjení přes USB kabel, flexibilní pracovní plocha nebo chytře řešené designové osvětlení. I v tom hotel reaguje na aktuální požadavky svých klientů. Rekonstrukce probíhá v západní části budovy, která nabízí nejatraktivnější výhledy na letištní dráhy, a která je oddělená od společných prostor hotelu i druhé, východní části, kde jsou hosté ubytováváni nyní. “Stavba je kompletně izolována od zbytku hotelu a pracovníci využívaji vlastní vchod i výtah, takže naši klienti nejsou rušeni žádnými negativními efekty jako je hluk či prach, jak to při velkých rekonstrukcích bývá běžné”, říká Petr Štádler, technický ředitel hotelu. Hotel Courtyard Prague Airport, který je díky své strategické poloze na letišti a snadné dostupností do centra Prahy oblíbenou volbou pro pracovní i soukromé cesty, tak bude svým hostům již brzy moci nabídnout ještě atraktivnější produkt.