Chystá se HOREKA 112 ARÉNA: 14. ledna s Romanem Prymulou a nejen s ním!

Již 14. ledna roztočíme mašinérii s HOREKA 112 ARÉNAMI. Rozhodli jsme se tak navázat na červencové Setkání s ministry a budeme dále bojovat za obor HoReCa, jsme tu pro vás! Diskutovat budou Roman Prymula, profesor hygieny, preventivního lékařství a epidemiologie; Václav Stárek, prezident AHR ČR; Luboš Kastner, garant projektu Moje restaurace za AMSP ČR; Tomáš Prouza, prezident SOCR ČR; Filip Sajler, šéfkuchař a majitel Perfect Canteen. Za vládu pozvání přijali: Alena Schillerová, ministryně financí a Karel Havlíček, ministr průmyslu a obchodu a ministr dopravy České republiky.

Na akci se předem registrujte.

KAŽDÝ REGISTROVANÝ ÚČASTNÍK ZÍSKÁ:

  • unikátní přístup k online přenosu ve Full HD s profesionální režií
  • možnost zapojit se do diskuze a klást dotazy řečníkům přes Slido
  • přístup k záznamu celého kongresu po akci
  • přístup k prezentacím vybraných řečníků po akci
  • roční předplatné tištěného časopisu HOREKA
  • speciální příloha z proběhlé akce s těmi nejdůležitějšími postřehy, které zazněly

O možnosti osobní účasti na kongresu budeme informovat s ohledem na vládní opatření, která budou platná pro dobu konání kongresu. Přednost budou mít účastníci, kteří jsou registrovaní pro online přenos, a partneři kongresu. Tak neváhejte a registrujte se pro online přenos, anebo nás kontaktujte pro možnosti partnerství!

 

 

Obor HoReCa krvácí už 7 měsíců a je to rána do zad, jakou zatím nikdy nedostal! Nikdo z nás tuto situaci nečekal a nebyl na ni připravený. Přinese hodně změn nejen pro nás, zástupce oboru, ale i pro naše zákazníky. Buďme připraveni a hlavně, bojujme společně! Cesta zpět bude dlouhá a určitě nebude jednoduchá. Už nyní byli někteří z vás nuceni pozastavit svou činnost. My věříme, že je v silách nás všech situaci zvládnout, ať už za pomoci vládních podpůrných programů nebo pouze vlastními silami. Jsme tu stále pro vás! Tato doba bohužel kongresům nepřeje, ale my dále pracujeme na programi 21. kongresu a vyčkáváme na první okamžik, kdy bude opět možné se s vámi všemi setkat! Nabízíme vám první Diskusní arénu, která bude opravdu nabitá osobnostmi. Zástupci oboru budou diskutovat s předními představiteli vlády ČR.

 

Připravujeme Diskusní arény, kde se zaměříme na témata, která jsou aktuální pro obor a budete mít možnost zde pokládat dotazy. Diskutují zástupci oboru s představiteli vlády. Hned, jak to situace dovolí, budete se ptát také přímo na místě. Kapacita bude omezena, tak nás sledujte a rezervujte si své místo v Aréně!