Pandemická doba: Brněnský hotel přestavuje studio pro hybridní eventy a nabízí soukromé vánoční trhy

Epidemiologická situace nepřeje shromažďování. Na delší dobu tak lidé musejí přemýšlet, jak změnit své doposud velkolepé akce. Mění se i vánoční trhy. Hotel Courtyard by Marriott Brno, přišel s velice zajímavou nabídkou.

Profesionální studio pro virtuální a hybridní eventy v hotelu Courtyard Brno

Hotel Courtyard by Marriott Brno společně se společností Livebox Event Production představily zbrusu nové profesionální studio pro on-line a hybridní eventy, které bylo otevřeno přímo v atraktivních prostorech této brněnské pobočky řetězce Marriott International. Studio, jež umožňuje například živou komunikaci se vzdáleně připojenými účastníky, záznam přenosu nebo produkci, představuje žádanou online alternativu pro pořádání firemních konferencí, webinářů, tiskových konferencí a dalších eventů. Samotné studio je uzpůsobeno pro maximálně 5 řečníků a 10 hostů při dodržení doporučených bezpečných rozestupů.

Díky variabilní kapacitě přilehlých konferenčních sálů nabízí také možnost pořádání hybridních eventů s vyšším počtem účastníků akce na místě. Benefitem je pro organizátory komfortní zázemí čtyřhvězdičkového konferenčního hotelu. “Kromě špičkové technologie jsou organizátorům a hostům k dispozici veškeré služby a profesionální servis našeho moderního konferenčního hotelu, na které jsou zvyklí během tradičních “face to face” eventů”, dodává Petr Janda, provozní ředitel hotelu.

Soukromé vánoční trhy v hotelech Courtyard Pilsen a Courtyard Brno

Hotely Courtyard by Marriott v Plzni a v Brně připravily pro své klienty na letošní nestandardní zimní sezónu novinku v podobě  venkovních vánočních večírků. Společným námětem akcí jsou vánoční trhy, jejichž plnohodnotné podoby se letos asi nedočkáme. “Firemní týmy a kolektivy přátel si tradičně rády zajdou na vánoční trhy na svařené víno a užít si sváteční atmosféru. A přesně to bychom jim rádi umožnili v našich hotelech, jen s větším soukromím, komfortem a za dodržení bezepčnostních a hygienických opatření”  říká obchodní ředitel hotelů Štěpán Malý. Hosté se mohou těšit na atmosféru vánočních trhů se svařeným vínem, grilovanými uzeninami, cukrovím či pečenými kaštany. Sváteční prostředí doplní vánoční stánky, dekorace a hudba. Soukromé vánoční trhy se budou konat na vyhřívaných terasách obou hotelů a nabídnou kapacitu pro 20 až 50 hostů. “Naši hosté a klienti si tak budou moci užít svůj vánoční či výroční večírek trochu jinak – bezpečně, pohodlně a na čerstvém vzduchu” uzavírá Štěpán Malý.