Rozestupy pomáhá udržovat elektrický plot

Podniky během pandemie řešily rozestupy. Nejoriginálněji se s předepsanými pravidly asi vypořádala anglická hospoda, která instalovala elektrický plot, aby udržela své žíznivé zákazníky na uzdě.

Jonny McFadden, který provozuje Star Inn v Cornwallu pro CNN řekl, že instaloval elektrický plot na baru v hospodě kvůli udržování předepsaných rozestupů.

„Je to velmi malá hospoda, první a poslední venkovská hospoda v Cornwallu,“ vysvětloval. Anglické hospody měly povoleno znovu otevřít své dveře až 4. července. Rozestupy zůstávají nadále povinné a zákazníci musejí před vstupem předat své kontaktní údaje, aby v případě potřeby byli nápomocní při trasování infikovaných pacientů.

McFadden řekl, že nápad používat plot přišel, když se chystal hospodu znovu otevřít. Vzpomněl si na elektrický plot, kterého je na zelených pastvinách v Anglii všude plno. „Sice není zapnutý, ale hosté to nevědí a tak plní svou roli dokonale.“

Na otázku, jak zákazníci reagovali na inovaci, McFadden řekl: „Bylo to docela komické. Jsme ve venkovské oblasti, takže každý ví, co elektrický plot je.“