Vyrábíme minipivovary a pivovary pro restaurační zařízení
komerční sdělení

Jako čeští vlastenci máme rádi tradice a proto se zabýváme vývojem a výrobou pivovarů a minipivovarů pro restaurační zařízení již řadu let.

Našim klientům nabízíme kompletní servis a jsme vždy k dispozici k vyslechnutí jejich požadavků. Před samotnou výrobou minipivovarů provádíme osobní konzultaci, kde si sestavíme jednotlivé body výroby pivovaru od představy zákazníka o velikosti, začlenění do prostoru restaurace případně technického zázemí a další podrobnosti.

Díky našim dlouholetým zkušenostem s výrobou pivovarů do restauračních zařízení jsme schopni vyhovět mnoha požadavkům a specifikacím.

Proč minipivovar od nás?

Výroba minipivovarů je naší vášní již dlouhá léta. Věříme, že každá restaurace, která výrobou minipivovarů rozšiřuje svoje portfolio, bere své klienty vážně a pečlivě se o ně stará.

Z toho důvodu do každé zakázky vkládáme kus každého z nás a využíváme jen nejmodernější postupy, které jsou momentálně dostupné.

Díky tomu jsou naše technologie a technické zázemí vždy krok před konkurencí.

Kontaktovat nás můžete mailem na adrese michal@minipivovaryboda.cz, nebo telefonicky na čísle +420 775 252 394. Více informací naleznete na www.minipivovaryboda.cz

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail