HOREKA 112: Hvězdy v oboru a rekordní účast

Olomoucký 20. kongres HOREKA 112 byl velkolepý. Deset hvězd českého pohostinství a rekordní účast. Přišlo vás 371, děkujeme!

Jubilejní HOREKA 112 v Clarion Congress Hotel Olomouc se začal slavnostně, jak se na jubilejní ročník patří. Připili jsme si bublinkami a rozkrájeli krásný dort.

 

Stále přemýšlíte, jak se odlišit od konkurence a být o krok napřed? I o tom mluvil Ladislav Špaček: „Etiketa otevírá dveře obchodům, tudíž i Vám,“ připomněl úvodem. A kdo další vás inspiroval?

Dělat věci jednoduše a s velkou dávkou kreativity. Možná to zní jednoduše, je to ovšem velká alchymie. Doufám, že jsme vás 5. listopadu v Clarion Congress Hotelu Olomouc inspirovali. Snažili jsme se podchytit každou oblast, která by vám ve vašem podnikání mohla pomoci k úspěchu. Naši řečníci se věnovali etiketě, recenzím, budoucnosti cestovního ruchu, skvělým koktejlům, trendům, vztahům se zaměstnanci, marketingu, hotelovým resortům a sociálním sítím. To je opravdu široký seznam.

A zdá se, že to mělo úspěch. Již během kongresového dne mě zastavilo několik lidí, aby mi řekli, že jsou nadšení – a já jsem byla také. Tato zpětná vazba dává celému týmu dostatek sil do příprav dalšího ročníku, již 21. kongresu HOREKA 112, který se uskuteční 24. dubna v Aquapalace Hotelu Prague.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail