Nový projekt: Maurerův stůl

“Každý měsíc vám doporučím výběr mých oblíbených podniků, kde skvěle vaří, kde to má šmrnc a kam se rád vracím.” Dne 27.6. odstartoval zcela nový, originální a exkluzivní projekt Maurerův Stůl, který se probíhá napříč Českou republikou. Jedná se o restaurace, které Pavel Maurer sám osobně doporučuje, kam se rád vrací a kde mu vždy chutná. Těšit se můžeme na zvýhodněné degustační menu v 31 vybraných restauracích z prestižního Maurerova výběru Grand Restaurant.

Jedná se o exkluzivní celoroční rezervační program pro limitovaný počet návštěvníků i restaurací. 1 den, 1 stůl, fixní cena a fixní degustační menu s nápoji a malým překvapením. Každý měsíc najdete na webu www.maureruv-vyber.cz/stul seznam doporučených restaurantů, které nabídnou menu měsíce.

Nebude chybět ani speciální „Zvláštní nabídka“ originálních gastronomických zážitků: Zahajovací Grazing Party, tématické Brunche, Business Menu, Spa s exkluzivním obědem, prázdninové gastronomické pobytové Balíčky po celé ČR nebo výlet vlakem Českých drah s Maurerovým stolem v jídelním voze JLV Praha – Drážďany – Praha.

Maurerův Stůl zahájila „Graizing Party“ v restauraci Aquarius, v 5* hotelu Alchymist na Malé Straně. Večeře ve stylu Grazing – pastva pro naše bříško, i pro oči. Kompletní seznam zapojených restaurací najdete na  webu.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail