HOREKA 112: Čtyři digitální workshopy

Pohostinství je čím dál tím více provázáno s digitálním světem a technologiemi. I proto 19. kongres HOREKA 112 přináší čtyři digitální workshopy. Co váš čeká?

SOCIÁLNÍ SÍTĚ S ELIŠKOU VYHNÁNKOVOU

Svět sociálních sítí se mění každý den! Eliška žila na sociálních sítích ještě předtím, než to bylo cool. Její největší vášeň se stala po několika letech i jejím zaměstnáním. Šestým rokem je na volné noze jako konzultantka a lektorka sociálních médií. Už odpřednášela přes 500 školení, kterými prošlo víc než 6 000 účastníků. I po takovém množství ale uvidíte jiskru v oku pokaždé, když dostane možnost si s vámi o sociálních sítích povídat.

AMSP ČR – ROK DIGITÁLNÍHO PODNIKÁNÍ

Tady na vás čekají tři patnáctiminutové přednášky: Jak na zdravé finance; co vám může v podnikání pomoct a jak pracovat s platebními kartami? To vše se dozvíte na workshopu Asociace malých a středních podnikatelů.

 

DIGITALIZACE SLUŽEB

Víte, že Orea Hotels mají v Praze prvního robota v concierge službách? Gorjan Lazarov, ředitel celého řetězce vám malého podmocníka představí osobně.

JAK POMOCÍ COPY PŘENÉST ČTENÁŘE DO VAŠEHO HOTELU, RESTAURACE NEBO KAVÁRNY

Jak vypadají texty na webech hotelů, restaurací a kaváren? Obvykle jako výčet vybavení, jídel nebo nápojů. Jan Novák vám na přednášce ukáže, jak napsat text, aby se čtenář při čtení cítil, že už ve vašem podniku sedí. Že už se dívá na západ slunce nad jezerem, obědvá vaši skvělou svíčkovou nebo si vychutnává špičkovou brazilskou kávu. A to bude poslední přednáška od Jana Novák, senior copywritera z Obsahové agentury.
Těšíme se na vás. Registrace ZDE.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail