KFC nabízí sýrové menu

Síť restaurací s rychlou obsluhou KFC znovu sezónně zavedla sýrové menu. Reaguje tak na jeho dlouhodobý obrovský úspěch, takže až do 18. března si milovníci Twisteru, Granderu nebo Qurrita mohou dopřát porci sýra, žampiony nebo sýrovou omáčku navíc. Za vyzkoušení stojí i novinka Cheezitos, český recept, který má svou světovou premiéru.

Oblíbené sendviče jsou nyní v KFC v nabídce v extra sýrové variantě. Každý z nich si zákazníci mohou vychutnat s porcí rozehřáté mozzarely, případně goudy, čedaru nebo gorgonzoly, navíc se dvěma sýrovými omáčkami. Milovníky sýra nadchne novinka Cheezitos, křupavé tortilly s kuřecími kousky, sýrovou omáčkou a toskánským kořením zapečené tím nejlepším čedarem. „Cheezitos vyhrály 2. Colonel´s Kitchen, mezinárodní prestižní soutěž, která umožňuje zaměstnancům přijít s nějakým novým nápadem, produktem, který poté můžeme zařadit do naší KFC nabídky,“ dodává Libor Hubík, President KFC pro Česko a Rakousko. Soutěže se minulý rok účastnilo 12 zemí a český tým KFC Teplice vyhrál 1. místo.

„Sýrové menu se těšilo v předchozích letech vždy velké popularitě. Stále pracujeme na tom, aby našim zákazníkům chutnalo, a monitoring prodeje našich mimořádných nabídek je jedním ze způsobů, jak české chutě vysledovat a přizpůsobit jim naši další nabídku,“ říká Libor Hubík.

Jeho slova potvrzují i čísla prodejů po prvním týdnu akce. Celkově se z nové nabídky prodalo téměř 100 000 sendvičů. Nejoblíbenějšími sendviči jsou Qurrito Cheeser a Twister Cheeser, novinka Cheezitos se drží na třetím místě.